73 DAGAR KVAR
SWEDEN ROCK FESTIVAL
SÖLVESBORG 7-8-9-10 JUNI

Sweden Rock Festival

Sweden Rock Festival
Nygatan 27
294 34 Sölvesborg 
Sverige 
Tel: 0456-3 17 95
Fax: 0456-317 94

 

Adress till festivalområdet:
Norjebokevägen 2
29476 Sölvesborg 

Email: info@swedenrock.com
Org. nr: 5566064944


Vi är ett kreditvärdigt företag enligt Bisnodes värderingssystem som baserar sig på en mängd olika beslutsregler. Denna uppgift är alltid aktuell, informationen uppdateras dagligen via Bisnodes databas.

Du kan använda formuläret nedan för att kontakta oss:

Namn

Adress

Postnummer

Ort

Telefon

Epost

Kontakta mig via

Meddelande

Sweden Rock Magazine

Prenumerationsavdelningen

Tel: 0456-31717

E-mail: prenumerationer@swedenrock.com

 

Janne Mattsson - Editor-in-chief
Tel: 073-9815800
E-mail: janne.mattsson@swedenrock.com

Jonas Granvik - Assistant editor & Reviews editor
Tel: 073-5200173
E-mail: granvik@swedenrock.com

 

Malini Karlsson - Head of advertising
Tel: 070-9554666
E-mail: malini@swedenrock.com

 

Mark Frostenäs - Business manager (cd supplements)
Tel: 0739-702712
Fax: 0456-31794
E-mail: mark@swedenrock.com

Thomas Väänänen - publisher
Tel: 0735-859938
Fax: 0456-31794
E-mail: thomas@swedenrock.com

Emil Magnusson - Art director
Tel: 0767-776669
Fax: 0456-31794
E-mail: emil@swedenrock.com

Sweden Rock Office

Mats Natvig VD

Tel: 0456-31051, 0768-190310
Fax: 0456-31794
E-mail: mats@swedenrock.com

 

Martin Forssman - Vice VD, Bokningsansvarig
Tel: 0456-31719
Fax: 0456-31794

E-mail: martin@swedenrock.com
Obs! Maila inte om bokningar, använd vårt formulär istället 

 

Anna Nilsson - Ekonomi
Tel: 0456-31797
Fax: 0456-31794
E-mail: anna@swedenrock.com

 

Johannes Lindström - Assisterande Promotor & IT-ansvarig
Tel: 0456-31762, 0708-835910
Fax: 0456-31794
E-mail: johannes@swedenrock.com

 

Jon Bergsjö - Commercial Manager
Tel: 0737-202009
Fax: 0456-31794
E-mail: jon@swedenrock.com

 

Sofia Lindqvist Lacinai - Marknadschef, pressansvarig
Tel: 073-502 10 37
Fax: 0456-31794
E-mail: sofia@swedenrock.com

 

Magnus Bertilsson - Extern Försäljning
Tel: 0701 768609
Fax: 0456-31794
E-mail: magnus.bertilsson@swedenrock.com

 

Filip Knuth - Food & Beverage Manager

Tel: 0707-191882

Fax: 0456-31794

E-mail: Filip@swedenrock.com

 

Jessica Johansson -Festivalkoordinator
Tel: 070-5527729
Fax: 0456-31794
E-mail: jessica@swedenrock.com

 

Sven Berntsson - Områdesproduktion
Tel: 0456-31798
Fax: 0456-31794

E-mail: sven@swedenrock.com

 

Pär Johansson- Merch & Graphics
Tel: 0709-697762
Fax: 0456-31794

E-mail: par@swedenrock.com

 

Pelle Åberg- Områdes & Scenproduktion

Tel: 0456-31792

Fax: 0456-31794
E-mail: pelle@swedenrock.com

 

Ingolf Persson - Assistant Promoter
Tel: 0456-31795
Fax: 0456-31794
E-mail: ingolf@swedenrock.com

 

Jonas Nordborg - Huvudansvarig Säkerhet
Tel: 0709-707775
Fax: 0456-31794
E-mail: jonas@gdr.se

 

Ian Radcliffe - Ansvarig Artist, Scen och Gater
Fax: 0456-31794
E-mail: ian@swedenrock.com

 

Kalle Blomgren- Artist Service Manager
Mobil: 0709-190966
Fax: 0456-31794
E-mail: kalle@swedenrock.com

 

Marie Bjernalt - Ekonomiassistent

Tel: 0709-190959
Fax: 0456-31794
E-mail: marie@swedenrock.com

 

Rasmus Stjernqvist -Medicinskt Ansvarig
Tel: 0709-400971
Fax: 0456-31794
E-mail: rasmus@swedenrock.com

 

Annika LarssonMedicinsk Assistent

E-mail: annika@swedenrock.com

 

Facebook       Twitter       Spotify        YouTube       Instagram

 
Skickar
 
Formuläret skickades